Indoor Walking – Zajęcia na bieżniach – Innowacyjny trening grupowy

Dzięki niemu szybko osiąga się zamierzone efekty.

Marzysz o doskonałej kondycji i odrobinie zabawy, postaw na Indoor walking. Indoor walking to łatwe zajęcia dla każdego. Ponieważ trening ten polega w głównej mierze tylko na chodzeniu (w różny sposób) i nie jest on tak obciążający dla stawów, jak każdy inny sport. Spełniają wymogi różnorodnego, funkcjonalnego oraz dynamicznego treningu, a także regeneracji. Trening na bieżniach jest dobry jako element wspomagający diety odchudzające, trening przygotowawczy, aby utrzymać dobrą kondycję, czy jako część rehabilitacji medyczno – sportowej. Indoor walking to trening nowoczesny, który pozwala na różne tempo.ndoor_walking(4)

Zajęcia polegają na wędrowaniu po wąskich bieżniach mechanicznych o nachyleniu od 8.
Do 10. Stopni specjalnie przeznaczonych do napędzania nogami. Sekret walkerów tkwi w ich położeniu. Wąskie i lekko uniesione do góry pozwalają na imitację wędrówek górskich. Również schodzenie z bieżni do boku, podobnie jak na stepach. Pierwszy trening przeważnie jest niezwykle męczący, ale nie zniechęcaj się! Kolejne treningi pozwalają nabrać kondycji i zrzucić zbędne kalorie. Podczas miesiąca intensywnych ćwiczeń można zrzucić kilka kilogramów.

Na trening warto zabrać ze sobą wodę i ręcznik. Indoor walking w znacznie mniejszy sposób obciąża stawy niż inny sport. Sport ten angażuje mięśnie nóg, pośladków, ud, a także brzucha i ramion. Ćwiczenia wykonuje się w sali, przy energetycznej muzyce z instruktorem. Podczas zajęć 45 minutowych można spalić 750 kalorii. Zaletą indoor walking jest poprawa krążenia żylnego, a także doskonale wzmacnia serce.54b01103d7d6c_o

Maszyny posiadają optymalny rozmiar dla każdego ćwiczącego, a także solidne wykonanie, które bez problemu sprawdzą się podczas intensywnej eksploatacji.

ind,

WALKER ™ – SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
– producent: Fitness Project® ( Włochy)
– waga: 69 kg
– waga kół zamachowych: 2 x 6 kg
– powierzchnia chodu/biegu: 125 x 43 cm
– rama: masywne i wytrzymałe profile stalowe pokryte poliuretanowym lakierem proszkowym
– łożyska: wysokiej jakości łożyska SKF zapewniające wysoką wydajność i doskonale płynny ruch
– hamulec ( regulacja oporu) umożliwia dostosowanie tempa chodu
– zatrzask bezpieczeństwa gwarantuje bezpieczne przechowywanie w pozycji złożonej
– uchwyt na dłonie: ergonomicznie wyprofilowany oraz pokryty antypoślizgowym tworzywem
– regulacja nachylenia bieżni względem podłoża- produkt objęty gwarancją.

inddddd

Zalety:

– poprawa krążenia,

– redukcja tkanki tłuszczowej,

– wzrost siły i gibkości – zwłaszcza mięśni nóg i pośladków,

– zwiększenie wydolności,

– poprawa samopoczucia.

inooo