Dorota Wasylewicz – Instruktorka, trener personalny, właścicielka Centrum 48.

Dotychczas mieszkała i trenowała w Warszawie, od nie dawna swoją pasję przeniosła do Legnicy.

„W swoją pracę wkładam całe serce, tego samego oczekuję od swoich klubowiczek. Uważam, że to my sami stawiamy sobie bariery i zawsze zachęcam do ich pokonywania oraz sięgania do granic swoich możliwości.
Uśmiechnięte twarze moich klientek są dla mnie najlepszą motywacją do dalszej, jeszcze cięższej pracy.
Na moich zajęciach spalisz zbędne kalorie, wysmuklisz i ujędrnisz ciało, a także poprawisz kondycję i samopoczucie.”

W naszym klubie prowadzi zajęcia tj. : INDOOR WALKING, PILATES, SPALANIE, AEROBIC, SEXY BODY, BODY WORKOUT

Karolina Galas
Kilka lat temu Fitness był dla mnie sposobem na oderwanie się od codzienności , ,,chwilą tylko dla mnie,, oraz pracą nad sylwetką? jednak z biegiem czasu stał się moją pasją i hobby , motywacją do zdrowego odżywiania się oraz prowadzenia zdrowego trybu życia.Postanowiłam poszerzyć swoje umiejętności i zdobytą wiedzę kończąc szkolenie Instruktor Fitness oraz szkolenie prowadzenia zajęć Indoor Walking , które mam przyjemność prowadzić od 2016 roku. Jestem pozytywną , pełną energii osobą , uwielbiam Fitness , a prowadzenie zajęć i kontakt z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność? Jeśli chcesz stracić zbędne kilogramy lub poprawić swoją kondycję , a przy okazji dobrze się przy tym bawić – koniecznie przyjdź na zajecia Indoor Walking – ZAPRASZAM?

 Beata Stachurska – instruktorka zajęć ze SZTANGAMI!

„Taka nieustannie uśmiechnięta dusza towarzystwa z symptomami ADHD –wszędzie mnie pełno :) Od najmłodszych lat byłam, jestem i będę związana ze sportem. Swoją przygodę z nim rozpoczęłam od gry w piłkę nożną na osiedlowym podwórku, następnie poprzez udział w zawodach międzyszkolnych z różnych dyscyplin sportowych, potem trening siłowy i cardio na siłowni aż do piłkarki sekcji damskiej Miedzi Legnica. Natomiast od 2016 roku swój początek znalazł kolejny etap mojej aktywnej wędrówki w branży, który stanowił w niej pewnego rodzaju zaskoczenie w zakresie mojej dotychczasowej specjalizacji-z branży finansowej przeszłam w mgnieniu oka do sportowej. Otóż, był to czas na zdobycie
czegoś – co mogło pozwolić mi na pracę z ludźmi. Zawsze marzyłam o pomaganiu innym, a raczej sprawianiu by czuli się lepiej. Dążeniu do tego, aby byli uśmiechnięci i zadowoleni z życia.

Pierwszy krok w tym kierunku polegał na zdobyciu uprawnień Instruktora Body Pump. Wierzę, że połączenie pasji, pozytywnej energii i ciężkiej pracy musi przynieść oczekiwane rezultaty. Otwarcie twierdzę, że dobry instruktor z prawdziwego zdarzenia to taki, który powinien być związany także psychologicznie ze swoimi podopiecznymi i oprócz wiedzy merytorycznej powinien im przekazywać wsparcie mentalne. Takie kompleksowe podejście buduje więzi i pomaga odnosić sukcesy. Nie obiecuję rzeczy niemożliwych ani rozwiązań na skróty. Uśmiech moich podopiecznych i wdzięczność jest dla mnie najlepszą zapłatą oraz nieocenioną motywacją do dalszego działania, dlatego też stale staram się rozwijać, aby zaoferować swoim klientom najwyższą możliwą wartość. Zawsze im pomogę osiągnąć cel skutecznie, efektywnie i co najważniejsze bezpiecznie.

Motto: Chcieć to móc, bo odwaga siedzi w Tobie- tylko trzeba ją świadomie wykorzystać, aby osiągnąć sukces! A tam, gdzie warto dotrzeć – nie ma drogi na skróty !”

Basia Kamińska
Z fitnessem jestem związana od wielu…wielu lat ?.
Fitness to moja pasja, recepta na dobre samopoczucie i piękne ciało .
Posiadam kurs instruktora fitness, szkolenie z prowadzenia zajęć fitness typu Indoor Walking ,certyfikat z kształtowania pośladków, nieustannie pracuję nad doskonaleniem swoich umiejętności.
Będę miała przyjemność prowadzić dla Was zajęcia Indoor Walking!
Co nam daje trening na bieżni mechanicznej?
– szczupłą sylwetkę ( spalamy do 800 kcl)
– jędrne uda i pośladki
– lepszą wydolność
– dobrą kondycję i wytrzymałość mięśniową
Wszystkich serdecznie zapraszam na zajęcia ?
Damian Bielski 
Na siłowni trenuje regularnie od 10 lat. W 2015 roku ukończyłem z wyróżnieniem szkoleniena Trenera Personalnego w Wyższej Szkole Trenerskiej. Cały czas kształcę się i rozwijam poprzez szkolenia i seminaria m.in.: Kurs TRX , Cross treningu , Kettleball , dietetyka i suplementacja, dietoterapia i wiele innych. W moim portfolio można dostrzec wiele osób zadowolonych ze swojej metamorfozy. Specjalizuje się również w przygotowaniach do testów w służbach mundurowych, ponieważ sam jestem zawodowym strażakiem. W 2018 roku brałem udział w zawodach sylwetkowych Debiuty 2018 w kategorii Kulturystyka do 70 kg. Niesienie pomocy to mój ZAWÓD i PASJA!
Antonina Hepburn
Tosia ma za sobą liczne warsztaty m.in. z Anne Marie Kot, Izabelą Krajanowską Pieniążek, Joanną Derybowską czy Damianem Kutryb. Trenuje Pole Dance od kilku lat, pomimo młodego wieku brała udział w wielu konkursach i pokazach.
Od września dołączy także do naszej pole dancowej drużyny ?

Agnieszka Szuber-Jamka – instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness- nowoczesne formy gimnastyki wydane przez MENiS (leg.nr 27204/I/R/2008).
Treningiem aerobiku i fitness zajmuje się od 2008r. Profesjonalizm, temperament i kreatywność pozwalają jej stworzyć na zajęciach niepowtarzalny klimat świetnej zabawy połączonej z poprawnością techniczną wykonywanych ćwiczeń. Specjalizuje się w formach ruchowych, gdzie dużą rolę odgrywa choreografia i taniec z wykorzystaniem platformy(stepu).
Agnieszka jest również licencjonowaną trenerką Zumba i Zumba Step. Jest osobą, która ciągle podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach fitnessowo-tanecznych, konwencjach czy maratonach tanecznych.

Miło nam ogłosić, że od września do naszej drużyny dołącza Asia Mazepa. Przyjechała do nas specjalnie z Opola, trenuje Pole Dance od 4 lat. Ten sport skaradł jej serce, dzięki temu przekazywanie innym swojej pasji to dla niej prawdziwa przyjemność.?