Dorota Wasylewicz – Instruktorka, trener personalny, właścicielka Centrum 48.

Dotychczas mieszkała i trenowała w Warszawie, od nie dawna swoją pasję przeniosła do Legnicy.

„W swoją pracę wkładam całe serce, tego samego oczekuję od swoich klubowiczek. Uważam, że to my sami stawiamy sobie bariery i zawsze zachęcam do ich pokonywania oraz sięgania do granic swoich możliwości.
Uśmiechnięte twarze moich klientek są dla mnie najlepszą motywacją do dalszej, jeszcze cięższej pracy.
Na moich zajęciach spalisz zbędne kalorie, wysmuklisz i ujędrnisz ciało, a także poprawisz kondycję i samopoczucie.”

W naszym klubie prowadzi zajęcia tj. : INDOOR WALKING, PILATES, SPALANIE, AEROBIC, SEXY BODY, BODY WORKOUT

Katarzyna Seredyniecka – Instruktorka zajęć POLE DANCE – „Swoją przygodę z Pole Dance zaczęłam 3,5 roku temu. Od zawsze fascynował mnie świat tańca, jeździłam na liczne warsztaty taneczne z różnych technik, ale to Pole Dance skradł moje serce. Dlatego przekazywanie innym tego co sama się nauczyłam i zaszczepianie w nich pasji do tego sportu sprawia mi ogromną przyjemność. Wzięłam udział w zawodach Pole Dance Show 2017 podczas targów Fit Weeknd w Kielcach, co zmotywowało mnie do dalszej, jeszcze cięższej pracy i pokonywania własnych słabości.”

 Beata Stachurska – instruktorka zajęć ze SZTANGAMI!

„Taka nieustannie uśmiechnięta dusza towarzystwa z symptomami ADHD –wszędzie mnie pełno :) Od najmłodszych lat byłam, jestem i będę związana ze sportem. Swoją przygodę z nim rozpoczęłam od gry w piłkę nożną na osiedlowym podwórku, następnie poprzez udział w zawodach międzyszkolnych z różnych dyscyplin sportowych, potem trening siłowy i cardio na siłowni aż do piłkarki sekcji damskiej Miedzi Legnica. Natomiast od 2016 roku swój początek znalazł kolejny etap mojej aktywnej wędrówki w branży, który stanowił w niej pewnego rodzaju zaskoczenie w zakresie mojej dotychczasowej specjalizacji-z branży finansowej przeszłam w mgnieniu oka do sportowej. Otóż, był to czas na zdobycie
czegoś – co mogło pozwolić mi na pracę z ludźmi. Zawsze marzyłam o pomaganiu innym, a raczej sprawianiu by czuli się lepiej. Dążeniu do tego, aby byli uśmiechnięci i zadowoleni z życia.

Pierwszy krok w tym kierunku polegał na zdobyciu uprawnień Instruktora Body Pump. Wierzę, że połączenie pasji, pozytywnej energii i ciężkiej pracy musi przynieść oczekiwane rezultaty. Otwarcie twierdzę, że dobry instruktor z prawdziwego zdarzenia to taki, który powinien być związany także psychologicznie ze swoimi podopiecznymi i oprócz wiedzy merytorycznej powinien im przekazywać wsparcie mentalne. Takie kompleksowe podejście buduje więzi i pomaga odnosić sukcesy. Nie obiecuję rzeczy niemożliwych ani rozwiązań na skróty. Uśmiech moich podopiecznych i wdzięczność jest dla mnie najlepszą zapłatą oraz nieocenioną motywacją do dalszego działania, dlatego też stale staram się rozwijać, aby zaoferować swoim klientom najwyższą możliwą wartość. Zawsze im pomogę osiągnąć cel skutecznie, efektywnie i co najważniejsze bezpiecznie.

Motto: Chcieć to móc, bo odwaga siedzi w Tobie- tylko trzeba ją świadomie wykorzystać, aby osiągnąć sukces! A tam, gdzie warto dotrzeć – nie ma drogi na skróty !”