TRX

TRX to ćwiczenia z użyciem profesjonalnych  lin. Wykorzystują one  masę Twojego ciała oraz grawitację, aby stworzyć optymalny opór podczas ćwiczeń.

TRX  jest genialny w prostocie i łatwy w użytkowaniu – pozwala na wykonanie ponad 750 różnych ćwiczeń na dolne i górne części ciała.

TRX  i Twoje ciało – Ćwiczenia wykonywane są na tzw.  zawieszeniu, dzięki czemu poprawisz swoją kondycję, wzmocnisz swoje ciało i stabilność stawów.

Po wielu latach badań i skrupulatnych doskonaleń stworzono system ćwiczeń TRX,  który jest stworzony z myślą o wszystkich.Podczas wykonywania odpowiednich ćwiczeń jesteś bezpieczny. Łatwo regulowane klamry i uchwyty razem ze zintegrowanymi widełkami na stopy są idealne do gruntownego treningu. Liny TRX są wyposażone w pas o szerokości 40 mm, który jest podwójnie zszyty grubą nicią,  co gwarantuje trwałość i odporność na siłę rozciągania nawet do 560 kg.

TRX to jeden z najlepszych sprzetów do ćwiczeń kulturystycznych – fitness ostatnich czasów.

Chcesz spróbować ćwiczeń z użyciem tego innowacyjnego systemu? Poproś o pomoc naszego trenera przy najbliższej wizycie w klubie!

Zapraszamy do ćwiczeń na przyrządach TRX w Fitness Centrum 48 !