Fitness Centrum 48 to sposób na sylwetkę i złagodzenie stresów. Bogata oferta dla wszystkich, z której możesz skorzystać pod okiem wykwalifikowanej kadry. Nasz zespół tworzą ludzie z ogromną pasją i entuzjazmem.Pozytywnie nastawieni do życia i zarażający swoją energią, piekielnie ambitni (przyjdź, a przekonasz się sam).

Fitness, siłownia wyposażona  w profesjonalny sprzęt, sala cardio – wszystko w jednym miejscu. Dokładamy wielu starań by to miejcie było dla Ciebie nie tylko klubem, ale również nowym stylem życia :) Nasz klub jest otwarty 7 dni w tygodniu! Pragniesz pozytywnej, zdrowej odmiany? Zapraszamy! :) Przyjdź a zobaczysz, że ćwiczenia sprawią Ci mnóstwo satysfakcji, a efekty treningu dodadzą Ci motywacji i energii do dalszych działań!

Pomożemy Ci osiągnąć Twój cel! Pokażemy Ci jak się odżywiać, jak ćwiczyć i co najważniejsze-sprawimy, że będzie Ci to sprawiało radość :).

Zadbamy byś zawsze odwiedzał nas z przyjemnością, a każda wizyta była przemyślana i co najważniejsze efektywna! Zadbamy o Twój komfort :)

Nie wahaj się! Zacznij kiedy inni szukają wymówek! Zrób pierwszy krok!

Czekamy na Ciebie :)