ROLL MAGIC, czyli Rollmasaż z lampą IR z kolagenem Roll Magic”
Rooll Magic: to nowoczesny model wyposażony w lampę IR, która podnosi temperaturę ciała, przyspieszając metabolizm i redukcję „skórki pomarańczowej”. Koloroterapia wprowadza użytkownika w dobry nastrój i pomaga zrelaksować się. Fotokomórki umieszczone pod bębnem zapewniają pełne bezpieczeństwo. Silnik zatrzymuje się natychmiastowo czyniąc urządzenie najbezpieczniejszym na rynku. Dodatkowa kolagenowa funkcja lampy pozwala na lepsze rezultaty – zastosowana została odpowiednia długość fali

i właściwa dawka światła aby odmłodzić skórę jednocześnie utrzymując korzyści płynące
z lampy podczerwonej.rollmasaz

Przebieg masażu:

Minimalny czas każdego masażu to 4 minuty. Po tym czasie dochodzi do kształtowania masowanej części ciała! Długość masażu jest dostosowana indywidualnie do potrzeb każdej osoby.

  1. Stopy: Masaż powinien trwać ok. 4 minut. Powoduje ulgę w bólu, niezywkle relaksuje. Masażem stóp zawsze rozpoczynamy cykl.
  2. Łydki: Masaż stosowany na łydkach eliminuje zmęczenie mięsni, kształtuje łydki.
  3. Uda – zewnętrzna strona: Eliminacja tkanki tłuszczowej.
  4. Uda – wewnętrzna strona: Ważny masaż dla usztywniena mieśni wewnętrznej strony uda. Masaż niezbędny i pożądany przy każdym cyklu.
  5. Uda z tyłu: Eliminacja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni pośladkowych, mięśni ud, oraz kształtowanie pośladków. Długość masażu jest dostosowana indywidualnie do potrzeb (grubość tkanki tłuszczowej i stopnia cellulitisu).
  6. Pośladki: Eliminacja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni pośladkowych, kształtowanie i podniesienie pośladków.
  7. Biodra i talia: Kształtowanie sylwetki.
  8. Plecy: Masaż eliminuje ból i przemęczenie mięśni. Masujemy plecy siedząc na podłodze lub klęcząc.
  9. Ręce i dłonie: Masaż rozpoczynamy od masowania dłoni, następnie części przedramienia i wzwyż. Powoduje zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Zabieg powinien trwać min 30 min-60 min.

Częstotliwość wykonywania zabiegów: przez pierwsze 4 tygodnie 3-4 razy/tydzień,
w kolejnych tygodniach 2-3 razy/tydzień. Po uzyskaniu zadowalających efektów proponujemy korzystać z roll masażu 2-4 razy/miesiąc w celu podtrzymania efektu.

roll

Cennik

liczba seji cena
Wstęp jednorazowy 60 min 20,00 zł
10 sesji po 60 min 120,00 zł