Odczuwasz lęk przed wejściem do siłowni czy  przed rozpoczęciem treningu? Chcesz ćwiczyć, ale nie wiesz jak i jesteś pewien, że sobie nie poradzisz? Obawiasz się, że nie posiadasz podstawowej wiedzy o treningu?

Czy może ćwiczysz od dłuższego czasu, ale ograniczasz się tylko do zajęć grupowych z trenerem, bo maszyny i sprzęt siłowy wydają Ci się skomplikowane?

Zapisz się do nas, a dostaniesz bezpłatną konsultację z trenerem naszego klubu! Masz możliwośc również wykupienia sobie treningu personalnego z pomiarami ciała w bardzo atrakcyjnej cenie! Nasz trener pokaże Ci jak efektywnie ćwiczyć, aby jak najszybciej dotrzeć do Twojego celu. Podczas treningu z trenerem zostaniesz oprowadzony po całym obiekcie, dowiesz się do czego służą odpowiednie sprzęty i przetestujesz je z naszym trenerem, abyś później mógł swobodnie z niego korzystać samemu, nie narażając się na kontuzje.

Trener wykona Ci pomiary ciała: waga, procent tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, metabolizmu spoczynkowego i poziomu wody w organiźmie. Będąc naszym klubowiczem będziesz miał możliwość dalszych, systematycznych pomiarów ciała zupełnie za darmo, dzięki czemu będziesz stale monitorować efektywność Twojego treningu.

Jeśli po treningu wprowadzającym poczujesz niedosyt, zawsze możesz poprosić o pomoc trenera dyżurującego, a jeśli stwierdzisz, że taki rodzaj ćwiczenia 1:1 z trenerem jest dla Ciebie najlepszy, masz możliwość wykupienia kolejnych treningów personalnych.