Karnety Open/ Opent Fitness/ Open Siłownia/ Open Pole

Karnety Open to dostęp do naszej pełnej oferty bez ograniczeń! Będąc naszym  klubowiczem korzystasz  jak długo chcesz  i ile razy chcesz w ciągu tygodnia.

Do Twojej dyspozycji są:

 

  1. Sala Indoor walking – Pole dance posiada zamontowane rury do zajęć, oraz jest wyposażona w niezbędny sprzęt: bieżnie do zajęć indoor walking.
  2. Sala Fitness – Profesjonalnie przygotowana powierzchnia do zajęć grupowych, ćwiczeń relaksacyjnych, aerobiku. Lustra na ścianie ułatwią ćwiczenia, przestrzeń pozwala na swobodne poruszanie się. Na sali fitness prowadzone są różnorodne formy aerobiku pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
  3. Strefa Cardio – Przeznaczona jest do treningu tlenowego. Polecana jest szczególnie osobom, które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Trening cardio wzmacnia serce, układ krążenia, polepsza ogólną kondycję organizmu i poprawia wydolność.
  4. Siłownia – Nasz klub zapewnia wielofunkcyjny sprzęt siłowy, który jest przeznaczony
    do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni, a także spory wybór gryfów, sztang oraz ławeczek treningowych. W klubie znajdują się najnowocześniejsze maszyny oraz urządzenia.
  5. Gwarancja wykwalifikowanej kadry trenerskiej.
  6. Przestronny, darmowy parking.
  7. Długie godziny otwarcia: pon.-pt.:8:00-21:30, sb., niedz.:10.00-15.00.
  8. Atrakcyje warunki.

Wejście Jednorazowe – 15 zł – Pełna oferta klubu dostępna w wybranym przez Ciebie dniu – bez ograniczeń czasowych w danym dniu!